Pharco - Ghazl El Mehalla — Premier League Maç Önizlemesi
Pharco, Premier League'de Ghazl El Mehalla ile karşılaşıyor, 4 Nisan 2026 Cumartesi tarihinde 15:00 UTC'de başlıyor.
Son Form
Ghazl El Mehalla recent form: LLWLW.
L 1-7 vs Reynir (H, 2026-03-21)
L 0-4 vs Fjolnir (H, 2025-04-14)
W 4-3 vs Álafoss (A, 2025-03-30)
L 3-6 vs KÁ Hafnarfjördur (A, 2024-04-13)
W 3-1 vs Mídas (A, 2024-04-04)
Karşılıklı Sonuçlar
Son 2 karşılaşmada Pharco 1 galibiyet, Ghazl El Mehalla 0 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Karşılaşmalarda maç başına ortalama 2.5 gol. H2H maçlarının %50'inde her iki takım da gol attı.
2026-03-07 19:30:00: Ghazl El Mehalla 0-0 Pharco (Premier League (Egypt))
2025-02-01 17:00:00: Pharco 3-2 Ghazl El Mehalla (Premier League (Egypt))
Sezon İstatistikleri
Pharco: 0 Atılan Goller (Ort.), 0 Yenilen Goller (Ort.), 0 Gol Yememe, 0% KG Oranı.
Ghazl El Mehalla: 2.2 Atılan Goller (Ort.), 4.2 Yenilen Goller (Ort.), 0 Gol Yememe, 80% KG Oranı.
Pharco - Ghazl El Mehalla maç tahminleri
Pharco - Ghazl El Mehalla için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.
Pharco - Ghazl El Mehalla için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi
H2H Summary: 2 meetings. Pharco 1 wins (50%), Ghazl El Mehalla 0 wins (0%), 1 draws. Avg 2.5 goals/game. BTTS: 50%. Over 2.5: 50%. Last winner: Draw.
Sık sorulan sorular
When is Pharco vs Ghazl El Mehalla?
Pharco vs Ghazl El Mehalla takes place on Saturday, April 4, 2026 at 03:00 PM UTC at Premier League.
What is the head-to-head record between Pharco and Ghazl El Mehalla?
In 2 previous meetings, Pharco won 1 times, Ghazl El Mehalla won 0 times, and 1 matches ended in a draw. The average goals per game is 2.5.
Where can I get predictions for Pharco vs Ghazl El Mehalla?
Get free AI-powered predictions for Pharco vs Ghazl El Mehalla on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Pharco, Premier League'de Ghazl El Mehalla ile karşılaştı. Maç 4 Nisan 2026 Cumartesi tarihinde oynandı.
Karşılıklı sonuçlar (2 maç)
Pharco
1
1
Ghazl El Mehalla
1 galibiyet1 beraberlik0 galibiyet
2.5
Maç başına ortalama gol
3 - 2
Toplam H2H golleri
50%
Her iki takım da gol attı
50%
2,5 üstü gol
Son karşılaşmalar
Ghazl El Mehalla0 - 0Pharco
Pharco3 - 2Ghazl El Mehalla
Son 2 karşılaşmada Pharco ve Ghazl El Mehalla arasında Pharco 1 galibiyetle önde, Ghazl El Mehalla 0 galibiyet. Karşılaşmalarında ortalama 2.5 gol atılıyor. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.
Sezon İstatistikleri
0Atılan Goller (Ort.)2.2
0Yenilen Goller (Ort.)4.2
0
Gol Yememe
0
Gol Yememe
0%
KG Oranı
80%
KG Oranı
Son Form
Her takımın son 5 maçı
Pharco
Ghazl El Mehalla
LLWLW
L1-7vsReynir2026-03-21H
L0-4vsFjolnir2025-04-14H
W4-3@Álafoss2025-03-30A
L3-6@KÁ Hafnarfjördur2024-04-13A
W3-1@Mídas2024-04-04A
Karşılıklı Sonuçlar
Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)
Ghazl El Mehalla0 - 0Pharco2026-03-07 19:30:00 · Premier League (Egypt)
2026-03-07 19:30:00 · Premier League (Egypt)
Pharco3 - 2Ghazl El Mehalla2025-02-01 17:00:00 · Premier League (Egypt)
2025-02-01 17:00:00 · Premier League (Egypt)
0
Premier League Puan Durumu
Güncel puan durumu
#
Takım
O
G
B
M
A
P
1
Pyramids FC
7
7
0
0
+14
21
2
Al Ahly
7
5
2
0
+8
17
3
Zamalek SC
7
5
1
1
+6
16
4
Ceramica Cleopatra
7
5
0
2
+6
15
5
Future FC
7
4
1
2
+3
13
6
Al Ittihad
7
4
1
2
+3
13
7
El Mokawloon
7
3
2
2
+4
11
8
Masr
7
3
2
2
0
11
9
National Bank of Egypt
7
3
1
3
0
10
10
Smouha SC
7
3
1
3
0
10
11
Olympic El Qanah
7
1
5
1
0
8
12
Petrojet
7
2
2
3
-2
8
13
AL Masry
7
2
2
3
-2
8
14
Wadi Degla
7
1
4
2
-1
7
15
El Geish
7
2
1
4
-6
7
16
Asyut Petrol
7
1
2
4
-4
5
17
Enppi
7
1
1
5
-7
4
18
Ghazl El Mehalla
7
1
1
5
-8
4
19
Abu Qair Semad
7
1
1
5
-8
4
20
El Gouna FC
7
0
2
5
-6
2
Oddly Uygulamasını İndir
Oddly uygulamasını indirin; AI destekli ipuçları ve tahminler.
Pharco vs Ghazl El Mehalla takes place on Saturday, April 4, 2026 at 03:00 PM UTC at Premier League.
What is the head-to-head record between Pharco and Ghazl El Mehalla?
In 2 previous meetings, Pharco won 1 times, Ghazl El Mehalla won 0 times, and 1 matches ended in a draw. The average goals per game is 2.5.
Where can I get predictions for Pharco vs Ghazl El Mehalla?
Get free AI-powered predictions for Pharco vs Ghazl El Mehalla on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Pharco - Ghazl El Mehalla Tahminleri
Pharco - Ghazl El Mehalla için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu Premier League maçı 4 Nisan 2026 Cumartesi tarihinde oynadı. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.
Bu Premier League maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm Premier League maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.
Burada neler bulacaksınız
Pharco - Ghazl El Mehalla için başlama saati ve stadyum
Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
Premier League fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
Maç oynanırken bu Premier League maçı için canlı skor ve istatistikler
Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları
Oddly'de Premier League hakkında
Her Premier League maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. Premier League'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. Pharco - Ghazl El Mehalla ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.