Maç sonucu: Paris FC 4-0 Stade Brestois 29. Ligue 1, 3 Mayıs 2026 Pazar. Oddly.gg'de istatistikler, kadrolar ve oranlar.
Paris FC - Stade Brestois 29 — Ligue 1 Maç Önizlemesi
Paris FC, Ligue 1'de Stade Brestois 29 ile karşılaşıyor - Stade Jean Bouin, 3 Mayıs 2026 Pazar tarihinde 15:15 UTC'de başlıyor.
Paris FC sit 12th in the Ligue 1 table with 0 points from 0 games (0W 0D 0L), while Stade Brestois 29 are 4th with 0 points (0W 0D 0L).
Son Form
Paris FC recent form: WWLWL. W 1-0 vs Reims (H, 2026-07-18). W 2-1 vs Paris Saint Germain (H, 2026-05-17). L 1-2 vs Rennes (A, 2026-05-10). W 4-0 vs Stade Brestois 29 (H, 2026-05-03). L 0-1 vs Lille (H, 2026-04-26).
Stade Brestois 29 recent form: LDDLL. L 0-2 vs Al Wakrah (H, 2026-07-22). D 2-2 vs Concarneau (H, 2026-07-18). D 1-1 vs Angers (H, 2026-05-17). L 1-2 vs Strasbourg (H, 2026-05-13). L 0-1 vs Paris Saint Germain (A, 2026-05-10).
Ligue 1 League Table
Ligue 1 League Table
#
Team
P
W
D
L
GF
GA
GD
Pts
1
Auxerre
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Angers
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Monaco
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Stade Brestois 29
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Lorient
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Le Havre
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Le Mans
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Lille
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Nice
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Lyon
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Marseille
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Paris FC
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Paris Saint Germain
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Lens
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Rennes
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Strasbourg
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Estac Troyes
0
0
0
0
0
0
0
0
Karşılıklı Sonuçlar
Son 10 karşılaşmada Paris FC 2 galibiyet, Stade Brestois 29 3 galibiyet aldı; 5 maç berabere bitti. Karşılaşmalarda maç başına ortalama 1.6 gol. H2H maçlarının %40'inde her iki takım da gol attı.
2026-05-03: Paris FC 4-0 Stade Brestois 29 (Ligue 1)
2025-09-14: Stade Brestois 29 1-2 Paris FC (Ligue 1)
2019-01-21: Paris FC 0-1 Stade Brestois 29 (Ligue 2)
2018-08-10: Stade Brestois 29 1-1 Paris FC (Ligue 2)
2018-02-24: Paris FC 0-1 Stade Brestois 29 (Ligue 2)
Sezon İstatistikleri
Paris FC: 1.6 Atılan Goller (Ort.), 0.8 Yenilen Goller (Ort.), 2 Gol Yememe, 40% KG Oranı.
Stade Brestois 29: 0.8 Atılan Goller (Ort.), 1.6 Yenilen Goller (Ort.), 0 Gol Yememe, 60% KG Oranı.
Maç İstatistikleri
Topa Sahip Olma: Paris FC 51% - 49% Stade Brestois 29. Toplam Şut: Paris FC 17 - 10 Stade Brestois 29. İsabetli Şut: Paris FC 8 - 1 Stade Brestois 29. Kornerler: Paris FC 7 - 3 Stade Brestois 29. Fauller: Paris FC 10 - 8 Stade Brestois 29. Ofsaytlar: Paris FC 2 - 2 Stade Brestois 29. Kurtarışlar: Paris FC 1 - 4 Stade Brestois 29
Paris FC - Stade Brestois 29 maç tahminleri
Paris FC - Stade Brestois 29 için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.
Paris FC - Stade Brestois 29 için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi
Oddly tahmin motorlarının bu maç için doğru tahmin ettiği sonuçlar.
Ev Sahibi Galibiyet@ 2.00Orta risk
Won tip@ —
Won tip@ —
Won tip@ —
Won tip@ —
Oranlar oluşturmaya başlamak ve yaklaşan maçlar için AI tahminleri almak için kayıt olun.
Paris FC vs Stade Brestois 29 Maçı Hakkında
Yarışma
Ligue 1
Fransa
Başlama
3 Mayıs 2026 Pazar
15:15 (yerel saat)
Stadyum
Stade Jean Bouin
Paris FC, Ligue 1'de Stade Brestois 29 ile karşılaştı - Stade Jean Bouin. Maç 3 Mayıs 2026 Pazar tarihinde oynandı. Paris FC ligde 12.. sırada 0 puanla; Stade Brestois 29 4.. sırada 0 puanla. Paris FC son formu: WWLWL; Stade Brestois 29 bu maça LDDLL formuyla geliyor.
Karşılıklı sonuçlar (10 maç)
Paris FC
2
5
3
Stade Brestois 29
2 galibiyet5 beraberlik3 galibiyet
1.6
Maç başına ortalama gol
9 - 7
Toplam H2H golleri
40%
Her iki takım da gol attı
20%
2,5 üstü gol
Son karşılaşmalar
Paris FC4 - 0Stade Brestois 292026-05-03
Stade Brestois 291 - 2Paris FC2025-09-14
Paris FC0 - 1Stade Brestois 292019-01-21
Son 10 karşılaşmada Paris FC ve Stade Brestois 29 arasında Stade Brestois 29 3 galibiyetle baskın, Paris FC 2. Karşılaşmalarında ortalama 1.6 gol atılıyor. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.
Sezon İstatistikleri
1.6Atılan Goller (Ort.)0.8
0.8Yenilen Goller (Ort.)1.6
2
Gol Yememe
0
Gol Yememe
40%
KG Oranı
60%
KG Oranı
Son Form
Her takımın son 5 maçı
Paris FC
WWLWL
W1-0vsReims2026-07-18H
W2-1vsParis Saint Germain2026-05-17H
L1-2vsRennes2026-05-10A
W4-0vsStade Brestois 292026-05-03H
L0-1vsLille2026-04-26H
Stade Brestois 29
LDDLL
L0-2vsAl Wakrah2026-07-22H
D2-2vsConcarneau2026-07-18H
D1-1vsAngers2026-05-17H
L1-2vsStrasbourg2026-05-13H
L0-1vsParis Saint Germain2026-05-10A
Karşılıklı Sonuçlar
Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)
Oddly uygulamasını indirin; AI destekli ipuçları ve tahminler.
Paris FC - Stade Brestois 29 Tahminleri
Paris FC - Stade Brestois 29 için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu Ligue 1 maçı 3 Mayıs 2026 Pazar - Stade Jean Bouin tarihinde oynadı. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.
Bu Ligue 1 maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm Ligue 1 maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.
Burada neler bulacaksınız
Paris FC - Stade Brestois 29 için başlama saati ve stadyum
Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
Ligue 1 fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
Maç oynanırken bu Fransa maçı için canlı skor ve istatistikler
Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları
Oddly'de Ligue 1 hakkında
Her Ligue 1 maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. Ligue 1'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. Paris FC - Stade Brestois 29 ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.