Ludogorets: 3.6 Atılan Goller (Ort.), 0.2 Yenilen Goller (Ort.), 4 Gol Yememe, 20% KG Oranı.
Septemvri Sofia: 1.2 Atılan Goller (Ort.), 2.6 Yenilen Goller (Ort.), 0 Gol Yememe, 80% KG Oranı.
Maç İstatistikleri
Topa Sahip Olma: Ludogorets 47% - 53% Septemvri Sofia. Toplam Şut: Ludogorets 14 - 6 Septemvri Sofia. İsabetli Şut: Ludogorets 8 - 2 Septemvri Sofia. Kornerler: Ludogorets 5 - 5 Septemvri Sofia
Maç olayları
14' — Oyuncu değişikliği — Septemvri Sofia Sebastian Wade
19' — VAR — Ludogorets Son
21' — Gol — Ludogorets Ivajlo Čočev
50' — Sarı kart — Septemvri Sofia Kubrat Onasci
56' — Sarı kart — Ludogorets Son
58' — Sarı kart — Septemvri Sofia Bozidar Krasimirov Penchev
58' — Oyuncu değişikliği — Ludogorets Caio Vidal Rocha
59' — Gol — Ludogorets Aguibou Camara
Ludogorets - Septemvri Sofia maç tahminleri
Ludogorets - Septemvri Sofia için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.
Ludogorets - Septemvri Sofia için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi
Takım karşılaştırması: Ludogorets vs Septemvri Sofia
Ludogorets bu sezon %100 galibiyet oranına sahip (5G-0B-0M), maç başına 3.6 gol. Gol yemeden: 4. Karşılıklı gol: %20.
Septemvri Sofia bu sezon %0 galibiyet oranına sahip (0G-0B-5M), maç başına 1.2 gol. Gol yemeden: 0. Karşılıklı gol: %80.
What was the score of Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Ludogorets 2-1 Septemvri Sofia in the First League on Monday, September 14, 2026.
How are Ludogorets and Septemvri Sofia performing this season?
Ludogorets have a 100% win rate this season (5W-0D-0L), while Septemvri Sofia have a 0% win rate (0W-0D-5L).
Is BTTS or over 2.5 likely in Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Based on recent form, both teams to score is around 50% and over 2.5 goals is around 100% for Ludogorets vs Septemvri Sofia.
Where can I get predictions for Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Get free AI-powered predictions for Ludogorets vs Septemvri Sofia on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Oyuncu değişikliği · Erick Marcus dos Santos Oliveira do Carmo
58'
Aguibou Camara
Gol
●
59'
62'
Galin Ivanov
Sarı kart
Ivajlo Čočev
Oyuncu değişikliği · Filip Kaloc
68'
Son
Oyuncu değişikliği · Joel Andersson
68'
Bernard Tekpetey
Oyuncu değişikliği · aleksandar marinov
68'
76'
edney ribeiro
Oyuncu değişikliği · Andre Liberal
81'
●
Frantzety Herard
Gol
87'
Yoan Baurenski
Oyuncu değişikliği · Stoyan Stoichkov
aleksandar marinov
Oyuncu değişikliği · Edvin Kurtulus
88'
Kadrolar
Sahadaki ilk 11
ÇıktıGirdi
Ludogorets
4-1-4-1
39
Bonmann
3
Nedyalkov
42
Shishkov
4
Abdelmagu…
17
68'
Son
23
Duarte
11
58'
Vidal
20
Camara
18
Chochev
37
68'
Tekpetey
12
Cruz
Yedekler
5
Terziev
2
Andersson68'
77
Marcus58'
13
Grbić
26
Kaloč68'
15
Kurtulus88'
40
Marinov68'
67
Panayotov
22
Polendakov
14
Stanić
Septemvri Sofia
4-2-3-1
12
Ivanov
13
Önaşçı
4
Hristov
5
87'
Baurenski
3
14'
Wade
6
Ferreira
8
Penchev
19
Igor
33
Ivanov
29
Herard
7
76'
Ribeiro
Yedekler
30
Dobrev
11
Dzhamov
15
Gospodinov
10
Iliev
27
Liberal76'
16
Mihaylov
26
Ozornwafor14'
1
Radkov
28
Stoichkov87'
20
Tomovski
24
Atanasov
Tahmin Sonuçları
Oddly tahmin motorlarının bu maç için doğru tahmin ettiği sonuçlar.
Ev Sahibi Galibiyet@ 1.22Orta risk
Won tip@ —
Won tip@ —
Won tip@ —
Won tip@ —
Oranlar oluşturmaya başlamak ve yaklaşan maçlar için AI tahminleri almak için kayıt olun.
Ludogorets vs Septemvri Sofia Maçı Hakkında
Yarışma
First League
Bulgaristan
Başlama
14 Eylül 2026 Pazartesi
17:30 (yerel saat)
Ludogorets, First League'de Septemvri Sofia ile karşılaştı. Maç 14 Eylül 2026 Pazartesi tarihinde oynandı. Ludogorets son formu: WWWWW; Septemvri Sofia bu maça LLLLL formuyla geliyor.
Bu was First League maçı: Ludogorets - Septemvri Sofia. Ludogorets bu sezon maç başı ortalama 3.6 gol atıp 0.2 yedi; Septemvri Sofia 1.2 atıp 2.6 yedi. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.
Sezon İstatistikleri
3.6Atılan Goller (Ort.)1.2
0.2Yenilen Goller (Ort.)2.6
4
Gol Yememe
0
Gol Yememe
20%
KG Oranı
80%
KG Oranı
Son Form
Her takımın son 5 maçı
Ludogorets
WWWWW
W3-0@Beroe2026-10-17A
W5-0vsArda Kardzhali2026-10-12H
W5-0vsCherno More Varna2026-10-04H
W3-0vsCSM Ramnicu Valcea2026-09-27H
W2-1vsSeptemvri Sofia2026-09-14H
Septemvri Sofia
LLLLL
L1-2@Lokomotiv G. Oryahovitsa2026-10-17A
L2-3vsDunav Ruse2026-10-11H
L0-3vsBotev Plovdiv2026-09-19H
L1-2@Ludogorets2026-09-14A
L2-3vsBotev Vratsa2026-09-04H
Karşılıklı Sonuçlar
Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)
What was the score of Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Ludogorets 2-1 Septemvri Sofia in the First League on Monday, September 14, 2026.
How are Ludogorets and Septemvri Sofia performing this season?
Ludogorets have a 100% win rate this season (5W-0D-0L), while Septemvri Sofia have a 0% win rate (0W-0D-5L).
Is BTTS or over 2.5 likely in Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Based on recent form, both teams to score is around 50% and over 2.5 goals is around 100% for Ludogorets vs Septemvri Sofia.
Where can I get predictions for Ludogorets vs Septemvri Sofia?
Get free AI-powered predictions for Ludogorets vs Septemvri Sofia on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Ludogorets - Septemvri Sofia Tahminleri
Ludogorets - Septemvri Sofia için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu First League maçı 14 Eylül 2026 Pazartesi tarihinde oynadı. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.
Bu First League maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm First League maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.
Burada neler bulacaksınız
Ludogorets - Septemvri Sofia için başlama saati ve stadyum
Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
First League fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
Maç oynanırken bu Bulgaristan maçı için canlı skor ve istatistikler
Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları
Oddly'de First League hakkında
Her First League maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. First League'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. Ludogorets - Septemvri Sofia ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.