FC Minsk: 0.6 Atılan Goller (Ort.), 2 Yenilen Goller (Ort.), 1 Gol Yememe, 40% KG Oranı.
Dinamo Brest: 2 Atılan Goller (Ort.), 1 Yenilen Goller (Ort.), 2 Gol Yememe, 60% KG Oranı.
FC Minsk - Dinamo Brest maç tahminleri
FC Minsk - Dinamo Brest için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.
FC Minsk - Dinamo Brest için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi
Takım karşılaştırması: FC Minsk vs Dinamo Brest
FC Minsk bu sezon %38 galibiyet oranına sahip (10G-4B-12M), maç başına 1.27 gol. Gol yemeden: 1. Karşılıklı gol: %40.
Dinamo Brest bu sezon %52 galibiyet oranına sahip (13G-5B-7M), maç başına 1.64 gol. Gol yemeden: 2. Karşılıklı gol: %60.
Prediction insight: Draw or close match. BTTS: Uncertain. Goals: Could go either way. Confidence: Low.
Sık sorulan sorular
When is FC Minsk vs Dinamo Brest?
FC Minsk vs Dinamo Brest takes place on Saturday, November 7, 2026 at 04:00 PM UTC at Stadion Traktor.
How are FC Minsk and Dinamo Brest performing this season?
FC Minsk have a 38% win rate this season (10W-4D-12L), while Dinamo Brest have a 52% win rate (13W-5D-7L).
Where are FC Minsk and Dinamo Brest in the Premier League table?
FC Minsk sit 8th with 34 points. Dinamo Brest sit 4th with 44 points.
Is BTTS or over 2.5 likely in FC Minsk vs Dinamo Brest?
Based on recent form, both teams to score is around 50% and over 2.5 goals is around 50% for FC Minsk vs Dinamo Brest.
Where can I get predictions for FC Minsk vs Dinamo Brest?
Get free AI-powered predictions for FC Minsk vs Dinamo Brest on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
FC Minsk, Premier League'de Dinamo Brest ile karşılaşıyor - Stadion Traktor, 7 Kasım 2026 Cumartesi saat 16:00 başlıyor. FC Minsk ligde 8.. sırada 34 puanla; Dinamo Brest 4.. sırada 44 puanla. FC Minsk son formu: LLLDL; Dinamo Brest bu maça DWWWW formuyla geliyor.
Bu will be Premier League maçı: FC Minsk - Dinamo Brest at Stadion Traktor. FC Minsk bu sezon maç başı ortalama 0.6 gol atıp 2.0 yedi; Dinamo Brest 2.0 atıp 1.0 yedi. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.
Takım İstatistikleri
0.6Atılan Goller (Ort.)2
2Yenilen Goller (Ort.)1
1
Gol Yememe
2
Gol Yememe
40%
KG Oranı
60%
KG Oranı
Son Form
Her takımın son 5 maçı
FC Minsk
LLLDL
L1-3vsBaranovichi2026-10-23H
L2-4@FC Isloch Minsk R.2026-10-17A
L0-1vsTorpedo Zhodino2026-10-10H
D0-0vsArsenal2026-10-03H
L0-2@Belshina2026-09-18A
Dinamo Brest
DWWWW
D2-2vsFC Gomel2026-10-17H
W1-0@Arsenal2026-10-09A
W2-1@Neman2026-10-02A
W4-2vsFC Dnepr Mogilev2026-09-20H
W1-0@Dinamo Minsk2026-09-13A
Karşılıklı Sonuçlar
Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)
FC Minsk vs Dinamo Brest takes place on Saturday, November 7, 2026 at 04:00 PM UTC at Stadion Traktor.
How are FC Minsk and Dinamo Brest performing this season?
FC Minsk have a 38% win rate this season (10W-4D-12L), while Dinamo Brest have a 52% win rate (13W-5D-7L).
Where are FC Minsk and Dinamo Brest in the Premier League table?
FC Minsk sit 8th with 34 points. Dinamo Brest sit 4th with 44 points.
Is BTTS or over 2.5 likely in FC Minsk vs Dinamo Brest?
Based on recent form, both teams to score is around 50% and over 2.5 goals is around 50% for FC Minsk vs Dinamo Brest.
Where can I get predictions for FC Minsk vs Dinamo Brest?
Get free AI-powered predictions for FC Minsk vs Dinamo Brest on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
FC Minsk - Dinamo Brest Tahminleri
FC Minsk - Dinamo Brest için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu Premier League maçı 7 Kasım 2026 Cumartesi saat 16:00 - Stadion Traktor tarihinde başlayacak. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.
Bu Premier League maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm Premier League maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.
Burada neler bulacaksınız
FC Minsk - Dinamo Brest için başlama saati ve stadyum
Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
Premier League fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
Maç oynanırken bu Belarus maçı için canlı skor ve istatistikler
Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları
Oddly'de Premier League hakkında
Her Premier League maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. Premier League'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. FC Minsk - Dinamo Brest ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.