D. La Serena - O'Higgins — Primera División Maç Önizlemesi

D. La Serena, Primera División'de O'Higgins ile karşılaşıyor - Estadio La Portada, 2 Ağustos 2026 Pazar tarihinde 19:00 UTC'de başlıyor.

D. La Serena sit 11th in the Primera División table with 19 points from 16 games (4W 7D 5L), while O'Higgins are 10th with 20 points (6W 2D 7L).

Son Form

D. La Serena recent form: DLLWW. D 3-3 vs U. Catolica (A, 2026-07-26). L 0-1 vs Cobreloa (A, 2026-07-12). L 2-4 vs Antofagasta (H, 2026-07-05). W 1-0 vs Cobresal (A, 2026-07-01). W 2-1 vs Cobreloa (H, 2026-06-28).

O'Higgins recent form: LLWLW. L 0-2 vs Concepción (A, 2026-07-27). L 0-1 vs Boca Juniors (A, 2026-07-24). W 1-0 vs Nublense (H, 2026-07-13). L 1-2 vs Nublense (A, 2026-07-09). W 2-1 vs Union Espanola (A, 2026-07-05).

Primera División League Table

Primera División League Table
#TeamPWDLGFGAGDPts
1Colo Colo1613033213+1939
2U. Catolica168353823+1527
3Nublense166732019+125
4Universidad de Chile156631710+724
5Coquimbo Unido157352218+424
6Huachipato167362625+124
7Palestino167362323024
8Everton de Vina156451915+422
9Deportes Limache166373126+521
10O'Higgins156271922-320
11D. La Serena164752428-419
12Universidad de Concepcion155461326-1319
13A. Italiano154471821-316
14Concepción154291423-914
15Cobresal1642102232-1014
16Union La Calera153391428-1412

Karşılıklı Sonuçlar

Son 9 karşılaşmada D. La Serena 2 galibiyet, O'Higgins 2 galibiyet aldı; 5 maç berabere bitti. Karşılaşmalarda maç başına ortalama 2.1 gol. H2H maçlarının %44'inde her iki takım da gol attı.

  • 2026-02-07: O'Higgins 1-0 D. La Serena (Primera División)
  • 2025-08-09: D. La Serena 3-3 O'Higgins (Primera División)
  • 2025-03-09: O'Higgins 1-1 D. La Serena (Primera División)
  • 2022-07-03: D. La Serena 1-0 O'Higgins (Primera División)
  • 2022-02-04: O'Higgins 3-0 D. La Serena (Primera División)

Sezon İstatistikleri

D. La Serena: 1.6 Atılan Goller (Ort.), 1.8 Yenilen Goller (Ort.), 1 Gol Yememe, 60% KG Oranı.

O'Higgins: 0.8 Atılan Goller (Ort.), 1.2 Yenilen Goller (Ort.), 1 Gol Yememe, 40% KG Oranı.

D. La Serena - O'Higgins maç tahminleri

D. La Serena - O'Higgins için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.

D. La Serena - O'Higgins için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi

Maçlara dön
Estadio La Portada
D. La Serena

D. La Serena

VS
O'Higgins

O'Higgins

D. La Serena vs O'Higgins Maçı Hakkında

Yarışma

Primera División

Chile

Başlama

2 Ağustos 2026 Pazar

19:00 (yerel saat)

Stadyum

Estadio La Portada

D. La Serena, Primera División'de O'Higgins ile karşılaşıyor - Estadio La Portada, 2 Ağustos 2026 Pazar saat 19:00 başlıyor. D. La Serena ligde 11.. sırada 19 puanla; O'Higgins 10.. sırada 20 puanla. D. La Serena son formu: DLLWW; O'Higgins bu maça LLWLW formuyla geliyor.

Karşılıklı sonuçlar (9 maç)

D. La Serena
2
5
2
O'Higgins
2 galibiyet5 beraberlik2 galibiyet

2.1

Maç başına ortalama gol

9 - 10

Toplam H2H golleri

44%

Her iki takım da gol attı

22%

2,5 üstü gol

Son karşılaşmalar

O'Higgins1 - 0D. La Serena
D. La Serena3 - 3O'Higgins
O'Higgins1 - 1D. La Serena

Son 9 karşılaşmada D. La Serena ve O'Higgins eşit: her biri 2 galibiyet, 5 beraberlik. Karşılaşmalarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.

Takım İstatistikleri

1.6Atılan Goller (Ort.)0.8
1.8Yenilen Goller (Ort.)1.2
1
Gol Yememe
1
Gol Yememe
60%
KG Oranı
40%
KG Oranı

Son Form

Her takımın son 5 maçı

D. La Serena
DLLWW
D3-3vsU. Catolica2026-07-26A
L0-1vsCobreloa2026-07-12A
L2-4vsAntofagasta2026-07-05H
W1-0vsCobresal2026-07-01A
W2-1vsCobreloa2026-06-28H
O'Higgins
LLWLW
L0-2vsConcepción2026-07-27A
L0-1vsBoca Juniors2026-07-24A
W1-0vsNublense2026-07-13H
L1-2vsNublense2026-07-09A
W2-1vsUnion Espanola2026-07-05A

Karşılıklı Sonuçlar

Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)

O'Higgins1 - 0D. La Serena
2026-02-07 • Primera División
D. La Serena3 - 3O'Higgins
2025-08-09 • Primera División
O'Higgins1 - 1D. La Serena
2025-03-09 • Primera División
D. La Serena1 - 0O'Higgins
2022-07-03 • Primera División
O'Higgins3 - 0D. La Serena
2022-02-04 • Primera División
D. La Serena2 - 0O'Higgins
2021-09-14 • Primera División
0

Primera División Puan Durumu

Current league table

#TakımOGBMAP
1Colo Colo161303+1939
2U. Catolica16835+1527
3Nublense16673+125
4Universidad de Chile15663+724
5Coquimbo Unido15735+424
6Huachipato16736+124
7Palestino16736024
8Everton de Vina15645+422
9Deportes Limache16637+521
10O'Higgins15627-320
11D. La Serena16475-419
12Universidad de Concepcion15546-1319
13A. Italiano15447-316
14Concepción15429-914
15Cobresal164210-1014
16Union La Calera15339-1412

Oddly Uygulamasını İndir

Oddly uygulamasını indirin; AI destekli ipuçları ve tahminler.

D. La Serena - O'Higgins Tahminleri

D. La Serena - O'Higgins için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu Primera División maçı 2 Ağustos 2026 Pazar saat 19:00 - Estadio La Portada tarihinde başlayacak. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.

Bu Primera División maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm Primera División maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.

Burada neler bulacaksınız

  • D. La Serena - O'Higgins için başlama saati ve stadyum
  • Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
  • Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
  • Primera División fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
  • Maç oynanırken bu Chile maçı için canlı skor ve istatistikler
  • Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları

Oddly'de Primera División hakkında

Her Primera División maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. Primera División'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. D. La Serena - O'Higgins ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.