Cruz Azul Hidalgo: 1.6 Atılan Goller (Ort.), 2 Yenilen Goller (Ort.), 1 Gol Yememe, 40% KG Oranı.
Venados FC: 2.8 Atılan Goller (Ort.), 2.2 Yenilen Goller (Ort.), 1 Gol Yememe, 80% KG Oranı.
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC maç tahminleri
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC için yapay zeka tahminleri alın. Tahmin motorumuz takım formu, karşılıklı sonuçlar, puan durumu ve piyasa oranlarını analiz ederek doğru bahis ipuçları sunar. Maç sonucu, gol alt/üstü, her iki takımın golü, çifte şans ve daha fazlası.
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC için ücretsiz yapay zeka tahminleri ve maç analizi
Team Comparison: Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC
Cruz Azul Hidalgo have 20% win rate this season (1W-2D-2L), averaging 1.6 goals per game. Clean sheets: 1. BTTS rate: 40%.
Venados FC have 40% win rate this season (2W-0D-3L), averaging 2.8 goals per game. Clean sheets: 1. BTTS rate: 80%.
Prediction insight: Draw or close match. BTTS: Yes likely. Goals: Over 2.5 likely. Confidence: Medium.
Frequently Asked Questions
What was the score of Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Cruz Azul Hidalgo 1-1 Venados FC in the Liga de Expansión MX on Saturday, August 1, 2026.
How are Cruz Azul Hidalgo and Venados FC performing this season?
Cruz Azul Hidalgo have a 20% win rate this season (1W-2D-2L), while Venados FC have a 40% win rate (2W-0D-3L).
Is BTTS or over 2.5 likely in Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Based on recent form, both teams to score is around 60% and over 2.5 goals is around 70% for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC.
Where can I get predictions for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Get free AI-powered predictions for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Cruz Azul Hidalgo, Liga de Expansión MX'de Venados FC ile karşılaştı. Maç 1 Ağustos 2026 Cumartesi tarihinde oynandı. Cruz Azul Hidalgo son formu: LDLWD; Venados FC bu maça LWLLW formuyla geliyor.
Bu was Liga de Expansión MX maçı: Cruz Azul Hidalgo - Venados FC. Cruz Azul Hidalgo bu sezon maç başı ortalama 1.6 gol atıp 2.0 yedi; Venados FC 2.8 atıp 2.2 yedi. Bahis kararlarınız için AI tahminlerimizi, takım formunu ve oranları inceleyin.
Sezon İstatistikleri
1.6Atılan Goller (Ort.)2.8
2Yenilen Goller (Ort.)2.2
1
Gol Yememe
1
Gol Yememe
40%
KG Oranı
80%
KG Oranı
Son Form
Her takımın son 5 maçı
Cruz Azul Hidalgo
LDLWD
L0-2@Durango2026-09-18A
D1-1vsPiratas2026-09-11H
L0-6@Cancún2026-09-06A
W6-0vsTepatitlán2026-08-29H
D1-1@CA La Paz2026-08-22A
Venados FC
LWLLW
L1-2@Piratas2026-09-19A
W5-0vsTepatitlán2026-09-12H
L3-4@CDS Tampico Madero2026-09-06A
L1-3@Tlaxcala2026-08-29A
W4-2vsDorados2026-08-20H
Karşılıklı Sonuçlar
Son karşılaşmalar (6 gösteriliyor, daha fazlası için H2H sekmesine bakın)
What was the score of Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Cruz Azul Hidalgo 1-1 Venados FC in the Liga de Expansión MX on Saturday, August 1, 2026.
How are Cruz Azul Hidalgo and Venados FC performing this season?
Cruz Azul Hidalgo have a 20% win rate this season (1W-2D-2L), while Venados FC have a 40% win rate (2W-0D-3L).
Is BTTS or over 2.5 likely in Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Based on recent form, both teams to score is around 60% and over 2.5 goals is around 70% for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC.
Where can I get predictions for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC?
Get free AI-powered predictions for Cruz Azul Hidalgo vs Venados FC on Oddly.gg. Our prediction engine analyzes team form, H2H records, and market odds to provide accurate betting tips.
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC Tahminleri
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC için en iyi bahis ipuçlarını mı arıyorsunuz? Bu Liga de Expansión MX maçı 1 Ağustos 2026 Cumartesi tarihinde oynadı. AI destekli tahmin sistemimiz geçmiş verileri, takım formunu, karşılıklı sonuçları ve pazar oranlarını analiz ederek size en doğru tahminleri sunar.
Bu Liga de Expansión MX maçı, dünya çapında üst lig ve kupalardan kapsadığımız birçok maçtan biridir. Bu sayfada takım istatistikleri, karşılıklı geçmiş, form rehberleri ve mevcut olduğunda AI tahminlerimizi görebilirsiniz. Tüm Liga de Expansión MX maçlarını görmek veya tarihe göre fikstüre göz atmak için yukarıdaki bağlantıları kullanın.
Burada neler bulacaksınız
Cruz Azul Hidalgo - Venados FC için başlama saati ve stadyum
Her iki takımın karşılıklı sonuçları ve son formu
Kayıt olduğunuzda maç oranları ve AI tahminleri
Liga de Expansión MX fikstür listesi ve puan durumuna bağlantılar
Maç oynanırken bu Meksika maçı için canlı skor ve istatistikler
Maç sonucu, gol alt/üstü ve her iki takımın golü dahil bahis pazarları
Oddly'de Liga de Expansión MX hakkında
Her Liga de Expansión MX maçını kendi saat diliminizde başlama saatleri, canlı skorlar ve AI tahminleriyle kapsıyoruz. Liga de Expansión MX'i şampiyonluk yarışı, küme düşme veya kupa heyecanı için takip edin; maç sayfalarımız ihtiyacınız olan bağlamı ve oranları sunar. Cruz Azul Hidalgo - Venados FC ve tüm gelecek maçlar için tahminlere ücretsiz kayıt olun.